[Poradnik] 25 dni do godzinnego seksu

Chcesz doświadczyć seksu przez godzinę lub dłużej i rozpalić kobietę do czerwoności?

Chcesz, aby kobiety opowiadały o Tobie jak o świetnym kochanku?

Chcesz w końcu pozbyć się przedwczesnego wytrysku?

W takim razie czytaj dalej, bo mamy coś, co Ci pomoże. I nie są to żadne “magiczne” tabletki.

jak-wydłużyć-stosunek-mstkPopatrz na te kobiety. Jak myślisz, co je łączy?

Oprócz tego, że są atrakcyjne fizycznie, to każda z nich chce seksu. Tak samo jak Ty go chcesz, tak samo wszystkie kobiety. To naturalny instynkt u ludzi, że aby przetrwać trzeba się rozmnażać.

I teraz zastanów się przez moment. Wyobraź sobie, że zaciągasz którąś z nich do łóżka. Ona zaczyna Cię rozbierać i siada na Tobie, pocierając swoimi jędrnymi pośladkami o Twoje krocze. Czujesz przyspieszające bicie serca i rosnące podniecenie. Jeszcze kilka namiętnych pocałunków, chwila pieszczot i nachylasz się nad nią, powoli w nią wchodząc. Widzisz jej szklane oczy i delikatnie rozchylone usta. Jedno pchnięcie, drugie pchnięcie… i zaczynasz czuć, że orgazm jest bliski. Po chwili dochodzisz. Ona patrzy na Ciebie z lekkim zaskoczeniem i z grymasem na twarzy pyta: “już? tak szybko?”.

Brzmi znajomo? Miałeś ochotę na upojną noc i na SMS’a następnego dnia od niej w stylu “mam na Ciebie ochotę;)”?

To jak najbardziej możliwe, tylko najpierw powinieneś dowiedzieć się jak być świetnym kochankiem i jak uprawiać długi seks.

Kim jesteśmy, że to wiemy?

Z tej strony Marek i Adam 🙂 Zajmujemy się ogólnie pojętą tematyką rozwoju osobistego, uwodzenia i seksualności.

Kiedyś sami męczyliśmy się ze zbyt słabą wytrzymałością w łóżku. To bardzo popularny męski problem. Metodą prób i błędów udało nam się jednak opracować ćwiczenia na przedłużenie wytrysku. Dzięki temu szybko doszliśmy do godzinnego seksu i dłużej! Wierzymy, że możesz powtórzyć ten czas, a nawet go pobić.

Jak powstał poradnik?

Po naszym wpisie “Jak przedłużyć stosunek?” odezwała się do nas mailowo masa osób z prośbą o dokładniejsze wyjaśnienie i pomoc w osiągnięciu godzinnego stosunku w łóżku.

Nie mogliśmy tego zignorować! Uczyliśmy już naszych znajomych, więc czemu by nie nauczyć Ciebie, drogi czytelniku? Koniec końców znajdujesz się w Męskiej Strefie Kultury 🙂

Czym jest sposób na dłuższy stosunek?

Nasz sposób na dłuższy seks to nic innego, jak zestaw ćwiczeń i dobrych praktyk, dzięki którym osiągniesz w seksie mistrzostwo.

To może zabrzmieć fikcyjnie, ale wystarczy Ci od 5 do 15 minut dziennie na ćwiczenia (nie męczące fizycznie), abyś po 25 dniach mógł zaskoczyć kobietę o wiele dłuższym seksem.

UWAGA! NIE CZYTAJ DALEJ, JEŚLI…

…jeśli nie chcesz, żeby Twoja partnerka lub inne kobiety chciały często uprawiać z Tobą seks. Sytuacje jak łapanie Cię za pośladki, zboczone teksty, czy sugerowanie pójścia do łóżka mogą stać się Twoją codziennością.

Informacja o tym, że jesteś dobrym kochankiem szybko się roznosi. Uwierz nam, że czasami to potrafi męczyć 😉

Czego dowiesz się z naszego poradnika “25 dni do godzinnego seksu”?

  • Jak powstrzymać wytrysk i kochać się ponad godzinę?
  • Sprytna sztuczka jak osiągnąć to już drugiego dnia
  • Ćwiczenia dokładnie rozpisane na każdy dzień
  • Czy mówić o tym partnerce?
  • Jak poradzić sobie z kryzysem i “nie chce mi się” przy ćwiczeniach
  • Jakie zalety ma orgazm bez wytrysku?
  • Sposoby, aby kobieta czuła więcej podczas stosunku (zostań świetnym kochankiem!)
  • Jak samemu odczuwać więcej podczas zbliżenia?
  • i jeszcze więcej różnych porad!

25 dni do godzinnego seksu ksiazka

Kup teraz ze zniżką -60%!

W związku z tym, że poradnik niedawno ujrzał światło dzienne i rozpoczęła się sprzedaż, zdecydowaliśmy się na naprawdę sporą obniżkę ceny. Zamiast 99 zł zapłacisz tylko 39 zł! Kup teraz, lub zjedź niżej i poznaj opinie.

 

Kup teraz i uprawiaj seks tak długo jak chcesz!

 

Co inni mówią o tym poradniku?

Przed wypuszczeniem go do sprzedaży oddaliśmy go trzem osobom za darmo do przetestowania. Oto ich opinie:

opinia 1
opinia2
opinia3

Nie czekaj aż podrożeje!

Nie wiemy jeszcze kiedy, ale za jakiś czas cena wróci do 99 zł. Zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem jak najszybciej, ponieważ im wcześniej zaczniesz, tym szybciej zobaczysz pozytywne efekty! 🙂 W ramach bonusu, jeśli po 25 dniach nie uda Ci się kochać dłużej, możesz liczyć na naszą pomoc.

 

Kup teraz i uprawiaj seks tak długo jak chcesz!

 

Nie możesz się zdecydować?

Jesteśmy pewni, że nasz poradnik działa. Jeśli jednak z jakichś powodów po 30 dniach od zakupu poradnika i wprowadzenia porad w życie nie zobaczysz efektów, zwrócimy Ci 100% ceny poradnika. Brzmi fair, prawda?

gwarancja satysfakcji