Rozsiądź się wygodnie. Tekst będzie dłuższy niż zazwyczaj, ale dzięki temu dowiesz się w końcu jak przedłużyć stosunek i odzyskać pewność siebie w łóżku. Jesteśmy teraz w męskim towarzystwie, więc nie ukrywajmy – przedwczesny wytrysk może być cholernie dobijającym problemem. Niektórych facetów blokuje nawet przed samym podrywem, bo boją się wyśmiania ze strony kobiety w momencie dojścia do seksu. Jak to jest z tym przedwczesnym wytryskiem? Czy naprawdę kobietom to przeszkadza tak jak nam i jak dłużej uprawiać seks?

Czego dokładnie dowiesz się z tego wpisu?

  • Czym w skrócie jest przedwczesny wytrysk?
  • Co kobiety szczerze o tym sądzą?
  • Jak zaspokoić kobietę w łóżku?
  • Czy jest sposób na dłuższy seks?
  • Jak przedłużyć stosunek, powstrzymując wytrysk – skuteczny sposób do wykorzystania od zaraz!
  • Powstrzymanie wytrysku – pomaga wytrzymać godzinę, czy szkodzi?

Nie zwlekając ani chwili, proponuję przejść do samego początku. Tak, by ktoś niezaznajomiony z terminologią lub samym tematem ogarnął co i jak. Jeśli wiesz czym jest przedwczesny wytrysk, możesz śmiało pominąć poniższy podpunkt.

Czym jest przedwczesny wytrysk (w skrócie)?

Czas na kilka męskich faktów, niestety dosyć dobijających.

  • Średnio co trzeci aktywny seksualnie mężczyzna ma problem z przedwczesnym wytryskiem (kończy poniżej 2 minut)
  • 2% mężczyzn, czyli średnio co 50 facet kończy jeszcze przed wejściem w pochwę. Damn!

Jeśli cierpisz na ten problem, to jak widać nie jesteś sam. Ba, masa facetów ma ten sam problem co Ty! 30% facetów na świecie to ogromna liczba, więc głowa do góry. Ty przynajmniej chcesz coś z tym zrobić i nie zlewasz problemu – udowadniasz to siedząc na tej stronie.

Dobra, ja tu gadam, a definicja przedwczesnego wytrysku sama się nie poda. W sumie co tu dużo mówić, nazwa problemu mówi wszystko za siebie. Przedwczesny wytrysk jest wtedy, gdy dochodzisz przed wejściem w kobietę, lub do 2 minut po wejściu. Zgodnie z definicją 2 minuty i 1 sekunda oznaczają, że jesteś zdrowy. Jeśli więc nie zadowala Cię 2,5 minuty, to sorry, ale problemu nie ma.

Żartuję, oczywiście że żartuję. Myślę, że możemy rozszerzyć definicję przedwczesnego wytrysku. Te dwie minuty to wymysł polskich portali zdrowotnych, Wikipedia jest innego zdania (link). Uznajmy, że jest to każdy wytrysk, który Cię nie satysfakcjonuje. Oczywiście mowa bardziej o czasach pokroju 5-7 minut, a nie pół godziny.

Co kobiety sądzą o krótkim seksie?

Ankiet i pytań do kobiet o idealną długość stosunku była masa. No i jeśli chodzi o wyniki, to powiem Ci tak – wszystko zależy od kobiety, aczkolwiek jest jedno wspólne przekonanie. Jak myślisz, co woli kobieta? Uprawiać seks, który jest długi, czy uprawiać seks, który ją zaspokaja? Zaznaczam, że często są to rozbieżne pojęcia.

Facet może się kochać z kobietą pół godziny tak, że będzie się ona modliła o koniec. Z kolei inny może mieć takie 2 minuty, że kobieta jest w siódmym niebie. To brzmi jak sarkazm, nie? Mimo to jestem całkowicie poważny i szczery. Kobiety w większości przypadków (nie mówię, że każda) nie patrzą na długość tak, jak mężczyźni. Bardziej zależy im na byciu zaspokojoną.

Jak zaspokoić kobietę w łóżku?

No właśnie, skoro tak świetnie to wygląda, to jak ją zaspokoić? Zdradzę Ci jeden prosty sposób, który sprawdza się zawsze – doprowadź ją do orgazmu łechtaczkowego w grze wstępnej. Jeśli robienie minetki nie jest Twoją mocną stroną, rozejrzyj się w internecie za różnymi poradami i je testuj. W końcu dojdziesz do perfekcji i tym samym zaspokoisz kobietę.

Dlaczego orgazm łechtaczkowy i co to daje? Przede wszystkim – jest to orgazm, więc po nim kobieta nie będzie patrzyła już tak krytycznie na długość samego stosunku, skoro jest zaspokojona (chociażby częściowo). Poza tym pobudza to krążenie i czucie w miejscach intymnych, zatem późniejszy seks będzie jeszcze bardziej intensywnym dla niej doznaniem.

A dlaczego masz to zrobić przed, a nie po? Jeśli dwa powyższe powody Ci nie wystarczyły, to dodam trzeci. Wiele kobiet czuje wszystko o wiele intensywniej po penetracji. Zatem minetka po seksie to trochę tak, jakby kobieta Ci robiła loda, suwając mocno zębami po penisie. Rozumiesz? 😉

Czy jest sposób na dłuższy seks?

Poznałeś przed chwilą sprytną metodę na to jak zaspokoić kobietę w łóżku, niekoniecznie kochając się z nią pół godziny i dłużej. Jednak co, jeśli zastanawiasz się jak przedłużyć stosunek? Załóżmy, że masz już dosyć 2-minutowych sprintów i chciałbyś być godzinnym mistrzem. Czy jest to w ogóle możliwe?

Pewnie, że tak. Sam jestem tego najlepszym przykładem. Nie uwierzysz, ale mój pierwszy seks trwał dosłownie kilka sekund. Trochę lipa, co? Jeśli też to przeżyłeś, to doskonale wiesz o czym mówię. Jeśli nie, to ciesz się, że Ci się to nie przytrafiło;) Teraz, jeśli chcę, potrafię się kochać godzinę i dłużej. Problem w tym, że jest to najzwyczajniej w świecie męczące, dlatego zazwyczaj kończę po kilkunastu minutach, do pół godziny maks (po tym jak kobieta ma orgazm pochwowy).

Widzisz więc, że jest to możliwe. Pytanie tylko jak przedłużyć stosunek?

Jak przedłużyć stosunek, powstrzymując wytrysk?

Powstrzymanie wytrysku – słyszałeś o tym kiedyś? Może to brzmieć bardzo tajemniczo, dziwnie i lipnie. Nie dziwię się, w końcu orgazm kojarzony jest bezpośrednio z wytryskiem i dla niektórych to tak, jakby jeść frytki bez soli i ketchupu. Zaraz jednak wyjaśnię Ci, że nie do końca jest tak jak myślisz.

Podczas orgazmu masz charakterystyczne skurcze mięśni Kegla (to te mięśnie między odbytem a jądrami) i cewki moczowej. Ma to pomóc wydostać się spermie na zewnątrz, a jednocześnie to właśnie one są przyczyną tak przyjemnego uczucia. Sporo facetów myśli, że orgazm bez wytrysku nie jest możliwy i w zasadzie zero w tym przyjemności. Błąd! Sam się przekonałem, że może być wręcz przeciwnie. Stary, przeżycie drugiego orgazmu po np. 30 minutach seksu to tak cholernie przyjemne uczucie, że trudno mi to opisać. Gdy raz się tego nauczysz i spróbujesz, to nie ma opcji, żebyś wrócił do tradycyjnego seksu z wytryskiem.

Ważna sprawa – nie mówię, że pozbędziesz się wytrysku na zawsze. Mówię, że będziesz w stanie go kontrolować. Możesz przy pierwszym orgazmie go powstrzymać, a przy drugim już nie – odlecisz z przyjemności, gwarantuję.

Ja tu gadam, a Ty się pewnie niecierpliwisz i chcesz w końcu poznać ten sposób, prawda?

Jak powstrzymać wytrysk? Prosta i szybka metoda

Powstrzymanie wytrysku jest czymś, czego trzeba się nauczyć i zajmie Ci to około miesiąca. Pod sam koniec tego wpisu znajduje się odnośnik do mojego poradnika, więc jeśli chcesz być znany wśród kobiet jako świetny i wyjątkowy kochanek, to koniecznie go przeczytaj.

Na szczęście są metody, by powstrzymać wytrysk praktycznie od zaraz. Oznacza to, że dopóki nie nauczysz się robić tego “siłą woli”, możesz powstrzymać go mechanicznie.

Wspominałem, że między odbytem a jądrami są mięśnie Kegla. Tam też znajduje się punkt G faceta. Znajdź to miejsce (tak, teraz). Pogrzeb sobie tam chwilę jeśli masz taką możliwość i odkryj taką jakby “rurkę”, idącą ze strony odbytu do jąder (bądź na odwrót, jak wolisz). Wyprostuj środkowy palec, jakbyś pokazywał komuś wiadomy znak. Teraz wyprostuj dodatkowo dwa palce obok, czyli wskazujący i serdeczny. Mają one iść do wewnętrznej strony dłoni, na przód palca środkowego. Co tu dużo mówić, ma po prostu powstać taki jakby trójkąt z czubków palców, gdy patrzysz na nie od góry.

Teraz uwaga – gdy będziesz zbliżał się do orgazmu, włóż tak ułożone palce w miejsce punktu G. Dociskaj czubkami palców mocno tę “rurkę” w trakcie skurczów, a powstrzymasz wytrysk. Nieźle, co?

Na początku proponuję Ci to przetestować podczas masturbacji. Dzięki temu ogarniesz co i jak, a potem podczas seksu będzie to “ciach ciach” i po sprawie.

Czy to odpowiedź na pytanie jak przedłużyć stosunek?

Tak, powstrzymanie wytrysku jest odpowiedzią na pytanie jak przedłużyć stosunek. Tylko co potem? Załóżmy, że powstrzymałeś wytrysk w trakcie seksu – co dalej?

Po prostu rób swoje 🙂 Tylko na początku powoli i ostrożnie, bo jeśli nie jesteś przyzwyczajony, to będziesz niezwykle wrażliwy. Prędkość “na karabin maszynowy” może Cię boleć, więc zacznij od powolnych ruchów, stopniowo przyspieszając.

Pamiętaj, że podany przeze mnie sposób na powstrzymanie wytrysku jest tym najprostszym, ale jednocześnie najbardziej inwazyjnym. Możesz powstrzymywać ejakulację bez ingerencji rąk, jedynie ściśnięciem odpowiednich mięśni po niecałym miesiącu praktyki. O tym już za chwilę, ale najpierw…

Czy to szkodzi?

Niektórym może się wydawać, że to nienaturalne i tylko możemy sobie zaszkodzić. Jak jest w rzeczywistości? Krążą mity, że niewykorzystana sperma jest niedobra i trzeba się jej pozbywać regularnie. To tak mądre przekonanie jak w epoce baroku to, że mycie się powoduje choroby.

W praktyce przekonałem się, że brak wytrysku niesie za sobą wiele zalet (oprócz przedłużonego stosunku). Jedną z nich, moim zdaniem największą, jest energia i motywacja. Nie wiem jak Ty, ale zawsze po orgazmie z wytryskiem czułem się jak flak. Ciało skupiało się na produkcji spermy, a ja najchętniej bym się położył spać. Znasz to skądś? Wyobraź sobie jak się czujesz, gdy nie pozbywasz się z siebie tej energii. Gwarantuję, że będziesz nią tryskał i miał ochotę na rzeczy, których normalnie nie chcesz.

Jak przedłużyć stosunek – poradnik

Specjalnie dla Ciebie przygotowałem krótki, aczkolwiek treściwy poradnik o tym jak możesz przedłużyć stosunek w 25 dni. To będzie droga w stylu “od zera do bohatera”, ponieważ Twój czas wytrzymania może urosnąć z 30 sekund do 30 minut lub nawet godziny. Wierz mi jednak, że z czasem nie będzie Ci się chciało aż tyle ruszać. No, ale do pochwalenia się przed dziewczyną ile wytrzymujesz jest to świetna opcja 😉

W poradniku oprócz informacji jak dłużej uprawiać seks, zamieszczam nieco porad odnośnie jak ten seks uprawiać, by kobieta była bardziej zadowolona. Dostaniesz więc sporo wiedzy, którą śmiało możesz wykorzystać od zaraz, by zaspokoić kobietę.

Chcesz przejść do poradnika? Kliknij tutaj – poradnik “25 dni do godzinnego seksu”.

Dzięki za przeczytanie takiej ilości tekstu, doceniam! Życzę powodzenia i jak najdłuższego stosunku z samymi pięknymi kobietami. Trzymaj się, do następnego 🙂

Marek