Hej!

Dzisiejszy wpis może być dla niektórych nieco kontrowersyjny. Wierzymy jednak, że osoby, do których go celujemy będą zadowolone 🙂

Kim jest friend with benefits (partnerka seksualna)?

Partnerka seksualna (zwana również fuck friend lub friend with benefits) to inaczej kobieta, z którą możesz się kochać bez żadnych zobowiązań. To taka relacja, w której widujecie się tylko w celu zaspokojenia własnych fizycznych potrzeb.

W takiej relacji żadna ze stron nic nie czuje do siebie oprócz pociągu fizycznego. Zdarza się oczywiście, że jedna ze stron się zakochuje, ale jest to coś, co bardzo szybko może taką relację zepsuć.

Zalety posiadania friend with benefits

Zalet jest bardzo dużo 🙂 Nie musisz płacić za seks i możesz go uprawiać praktycznie kiedy chcesz. Nie jest to jednorazowa przygoda, więc z każdym seksem dogadujecie się łóżkowo coraz lepiej, a co za tym idzie – oboje czujecie większą przyjemność.

W relacji friends with benefits nie ma miejsca na żadne wyrzuty, prezenty i konieczność poświęcania czasu drugiej osobie. Może to dla niektórych brzmieć okrutnie, ale ta relacja nastawiona jest czysto na seks.

Oczywiście z czasem jednej ze stron może zacząć zależeć bardziej i niestety jest to moment, w którym ta relacja zazwyczaj się kończy. Potraktuj to jako ostrzeżenie, a tymczasem skupiamy się na tym jak znaleźć partnerkę seksualną.

Jak znaleźć partnerkę seksualną?

Najważniejsza zasada – ustal ramy od samego początku. Pod żadnym pozorem nie oszukuj kobiety, że to coś więcej. Jeśli pójdziesz tą drogą, to na jednym zbliżeniu się skończy, ponieważ potem kobieta będzie oczekiwała czegoś więcej po Twoich deklaracjach, a Ty będziesz nastawiony tylko na seks.

Co zatem zrobić? Nie deklaruj się! Zachowuj się, jakby seks był dla Ciebie czymś całkowicie naturalnym, nie rób dookoła tego otoczki związku i jakiejś większej relacji.

Ważne, żeby kobieta od początku nie robiła sobie nadziei na coś więcej. Inaczej ją skrzywdzisz, a to nie o to chodzi i nigdy tego nie rób!

Gdy nie będziesz się w jakikolwiek sposób deklarował, możesz po pierwszym seksie porozmawiać i spytać wprost. Pochwal jej zachowanie podczas zbliżenia, powiedz że była świetna. Spytaj też co sądzi o relacji friends with benefits.

Pamiętaj, żeby nie wyskakiwać z tym tekstem zbyt wcześnie, najlepiej dopiero po seksie. Niech będzie on z najwyższej półki, daj jej przynajmniej dwa orgazmy i spraw, żeby czuła satysfakcję z Waszego zbliżenia.

Widzisz, kobieta nie będzie chciała się ponownie spotkać na seks, jeśli będzie on przeciętny. Dlatego tak ważne jest, żebyś się czymś wyróżnił i ją zaspokoił.

Podsumowanie

Tak, to jest takie proste i skomplikowane jednocześnie. Wierzę jednak, że stosując się w 100% do zawartych tu porad szybko znajdziesz sobie swoją własną friend with benefit, a z Twojej głowy zniknie pytanie jak znaleźć partnerkę seksualną 🙂

Powodzenia!