W internecie jest pełno reklam różnych suplementów diety, które rzekomo mają pomóc w staniu się boskim kochankiem, kochaniu się przez ponad pół godziny i wiele więcej. Jednymi z nich są popularne tabletki na opóźnienie wytrysku. Pytanie tylko ile w tym wszystkim prawdy? Czy warto słuchać porad na tego typu stronach?

Tabletki na opóźnienie wytrysku? Nie, dziękuję.

Niestety, w większości przypadków żadna z tych obietnic się nie sprawdza. Ludzie nastawieni są na “magiczne pigułki”, które łykną i wszystko będzie super, a ich problem się rozwiąże.

Liczenie na to, że opóźnisz wytrysk biorąc tabletki jest tak samo głupie, jak liczenie na znaczny przyrost masy mięśniowej od łykania jakichś suplementów diety. Suplementy i zioła nic nie dadzą, jedynie mogą delikatnie obniżyć Twoją wrażliwość.

Suplementy diety to ogromny biznes, żerujący na ludzkiej naiwności i lenistwie. Nie daj się w to wciągnąć i podejdź to tego logicznie, zamiast emocjonalnie.

Jak opóźnić wytrysk?

Klucz leży w zrozumieniu jak opóźnić wytrysk. Nie osiągniesz tego hop-siup, bo musisz wyćwiczyć mięśnie Kegla. Są to mięśnie, które otaczają przewód, przez który idzie sperma i mocz. Jak je bardzo mocno zaciśniesz, “cofa” Ci się chęć wytrysku i możesz się kochać dalej.

Jak już pewnie zrozumiałeś, tabletki na opóźnienie wytrysku w żaden sposób Ci nie pomogą, bo musisz wyćwiczyć mięśnie. Jedyne co Ci dadzą takie tabletki to wrażenie, że dłużej wytrzymujesz. I tyle.

Poradnik – jak przedłużyć stosunek?

Ostatnio dodaliśmy na bloga wpis o tym jak przedłużyć stosunek. A jeśli jesteś zainteresowany kursem “25 dni do godzinnego seksu” <- koniecznie go sprawdź!

Kurs obszernie wyjaśnia najważniejsze pojęcia, podaje dokładnie rozpisane ćwiczenia na każdy dzień kursu i masę praktycznych porad. Oczywiście dodatkowo możesz liczyć na nasze wsparcie, gdy coś będzie nieoczywiste 🙂